" عکاسى تبلیغاتى (عملی) " چهار شنبه 15 شهریور 1396 ( یکروزه) کد 96003

" عکاسى تبلیغاتى (عملی) " چهار شنبه 15 شهریور 1396 ( یکروزه) کد 96003

جزییات

شرح

انجمن نساجی، پوشاک و چرم استان مازندران  کارگاه آموزشی حضوری «کارگاه عملی عکاسى تبلیغاتى» را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق اطلاعات زیر با تکمیل فرم و پرداخت شهریه ثبت نام کنند.

ظرفیت کارگاه عملی عکاسی تبلیغاتی فقط 5 نفر است.

کارگاه آموزشی عملی عکاسى تبلیغاتى به صورت عملى با هدف تکمیل « عکاسى تبلیغاتى » که به صورت تئورى - عملى برگزار می‌شود طراحى شده است تا هنرجویان بتوانند با انجام پروژه‌هاى عکاسى تبلیغاتى به شکل کاربردى تجربه خود را در این حیطه افزایش دهند و روش هاى خلاقانه را براى ثبت عکس هاى تبلیغاتى با کیفیت به کار بگیرند.


در این کارگاه با تعریف پروژه‌هاى نمونه هنرجویان به صورت تخصصى و کاربردى تکنیک‌ها و مهارت‌هاى خلاقانه مربوط به عکاسى از مواد غذایى،جواهرات و زیور آلات، لوازم آرایشى و بهداشتى و تولیدات صنعتى را به صورت حرفه‌اى در یک فرایند تبلیغاتى شبیه سازى شده تجربه خواهند کرد.

شرکت در این کارگاه مى‌تواند براى هنرجویانى که مى‌خواهند توانایى و تجربه خود را در حیطه عکاسى تبلیغاتى به شکل حرفه‌اى افزایش دهند توصیه مى‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه کاربردى عکاسى تبلیغاتى باید کلاس عکاسى تبلیغاتى(تئورى - عملى) را با موفقیت به پایان رسانده باشند. 

(برای اطلاع از زمان و شرایط آزمون با شماره 09118229638 تماس بگیرید.)

امکانات

پکیج آموزشی
انجام عکاسی با محور تبلیغاتی
نورپردازی حرفه ایی
شرکت کنندگان حتما باید دوره عکاسی مقدماتی و نورپردازی و تئوری عکاسی تبلیغاتی را سپری کرده باشند

زمان‌بندی رویداد

روز سانس مدرس ظرفیت
پنجشنبه 16 شهریور 1396 ۵ نفر

اطلاعت رویداد:

  • چهار شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
  • مازندران- قائم شهر- میدان علی (ع) - سالن آموزش انجمن
  • 490000 تومان