اخبار مد و پوشاک

نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس "مدیافت" در مازندران برگزار شد.

 نخستین مسابقه و ورکشاپ بازطراحی لباس "مدیافت" در مازندران برگزار شد.

به گزارش اصنم و به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان مازندران، نخستین مسابقه بازطراحی لباس به همراه ورکشاپ تخصصی مدیافت هفتم دی‌ماه به همت انجمن طراحان پارچه و لباس خانه هنرمندان ساری با حمایت بانک صادرات استان مازندران و با حضور اساتید مطرح این حوزه هم‌چون؛ آفاق امیریان و حمیده ایرانی برگزار شد.


دکتر آفاق امیریان مدرس کارگاه آموزشی این جشنواره، با محوریت باز طراحی و استفاده از مهارت‌های دوخت، به طرح مباحث عملی برای فعالان و طراحان حوزه پوشاک شرکت کننده پرداخت.


این برنامه در دو بخش ارسال آثار و مسابقه زنده طراحی لباس انجام شد که به برگزیدگان هر دو بخش جوایزی از سوی بانک صادرات مازندران و خانه هنرمندان استان اهدا شد.


عبدالرضا اتحاد، رئیس هیئت مدیره خانه هنرمندان استان نیز در این برنامه ضمن تشریح اهداف خانه هنرمندان، بر توسعه و حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های هنری و فرهنگی تاکید کرد.


گفتنی است در این برنامه؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، مدیر حوزه هنری مازندران و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان هم‌چون؛ معاون اشتغال جهاد دانشگاهی، مدیر گروه نساجی دانشگاه آزاد قائمشهر و جمعی از طراحان لباس حضور داشتند.

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط: