اخبار صنعتی

نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با رییس اتحادیه پوشاک برای حل مشکلات صنفی تولیدکنندگان پوشاک

نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با رییس اتحادیه پوشاک برای حل مشکلات صنفی تولیدکنندگان پوشاک
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و ریاست محترم اتاق اصناف ایران با وزیر صنعت، معدن و تجارت دکتر محمد شریعتمداری و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت دیدار نمودند.
به گزارش اصنم و به نقل از روابط عمومی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران، رئیس اتحادیه پوشاک در نشستی با حضور ریاست اتاق اصناف ایران و نائب رئیس اول اتاق اصناف تهران پیرامون حل مشکلات صنفی تولیدکنندگان داخلی پوشاک با وزیر صنعت، معدن و تجارت دکتر محمد شریعتمداری به گفتگو نشستند.
در این دیدار که با حضور معاون بازرگانی داخلی و اقتصادی وزارت صنعت و معدن و تجارت جناب آقای سینکی و نیز رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای صورت گرفت به دستاوردهای علمی و فناوری اتحادیه اشاره شد و مرکز تحقیقات اتحادیه پوشاک به عنوان یک نمونه برای کارهای علمی معرفی شد.
در ادامه ابوالقاسم شیرازی ریاست اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از مقام عالی وزارت خواستند تا با اهتمام جدی و واقعی از صنف و صنعت ملی پوشاک حمایت کنند و در این راستا موضوع شهرک های صنفی به صورت خوشه ای و راه اندازی فروشگاه های عرضه پوشاک ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان مطرح گردید و خواستار گردید تا این صنعت را از بحران های دست در گریبان نجات دهند.
لازم به ذکر است وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرح کمپین تولید ملی پوشاک حمایت نمودند و ضمن تشکر از رییس اتحادیه پوشاک برای ایجاد این کمپین ارزشمند قول دادند به این کمپین می پیوندند و برای افتتاح فروشگاه های عرضه پوشاک با افتخار ساخت ایران دستور همکاری بیشتری به متصدیان این امر خواهند داد.
اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط: