اخبار صنعتی

مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در استان مازندران

مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در استان مازندران

در بیست و دومین روز از چهارمین ماه سال 1396 مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در استان مازندران که در سالن همایش‌های بانک ملی در ساری برگزار شد و مقامات عالی‌رتبه استان مازندران نیز حضور داشتند، از واحدهای برتر صنعتی و معدنی در سال 96 تجلیل به عمل آمد.

در این همایش 1 روزه که با حضور آقای یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی، استاندار، فرماندهی انتظامی، رئیس کل دادگستری، نمایندگان شهرستان ساری و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران واحدهای نمونه استان نیز حضور داشتند، بیاناتی ارزشمند در خصوص وقایع صنعت و معدن و کشاورزی استان مطرح شد. در پایان این مراسم از واحدهای نمونه در سطح استان با تقدیم لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

در این همایش از شرکت صنایع تولیدی پوشاک آویشن، شرکت بهین‌دوخت تن‌آرا، شرکت ژئوشبکه پارسیان، شرکت سپیدصنعت نیز به عنوان واحدهای نمونه صنعت نساجی، پوشاک و چرم استان مازندران تجلیل شد.

با توجه به برگزاری نظرسنجی در خصوص انتخاب واحد نمونه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، از بین 30 واحد بخش نساجی‌ شرکت کننده در این نظرسنجی، تنها 6 واحد انتخاب‌ شدند و از بین این تعداد، 4 واحد برای حضور در همایش روز ملی صنعت و معدن اعلام آمادگی نمودند.

جهت بازدید از سایر عکسها به نشانی http://www.amtcli.ir/gallery/15 مراجعه کنید.

آقای راعی مدیرعامل شرکت بهین دوخت تن‌آرا در حال دریافت لوح تقدیر


آقای موسوی مدیرعامل شرکت صنایع پوشاک آویشن در حال دریافت لوح تقدیر

انجمن صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم استان مازندران این افتخار بزرگ را به جامعه نساجی استان و علی الخصوص این عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون را برای ایشان خواستار است.

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط: